SLEVOVÝ KÓD "JSEMKRASNA" PRO SLEVU 15 %

5 důvodů, proč nosit braletky

Braletky

Nebo - li podprsenky bez kostic. Za nás patří mezi ty nejvhodnější podprsenky. Sepsaly jsme pro tebe 5 důvodů, proč bys alespoň jednu měla mít ve svém šatníku.

 

Zdraví

Narozdíl od kosticových podprsenek nemají ve své konstrukci kostice a většinou ani vycpávky. A proč by ses měla kosticím vyhýbat? Tyhle drátky nepřirozeně stahují, což může narušit správnou funkci lymfatického systému. Můžeš se cítit unavená, můžeš mít časté bolesti hlavy. A může za to právě kosticová podprsenka. Pohodlná, ale stále pevná braletka tě nebude škrtit a bude se ti lépe dýchat. Naše braletka ALICE ti poskytne dostatečnou oporu i bez kostic.

 

Pohodlí

Určitě znáš ten osvobozující pocit, když přijdeš domů a můžeš si konečně sundat tu nepohodlnou podprsenku. To se ti s dobře ušitou braletkou nestane. Naše oblíbená černá krajková LILY je tak příjemná, že bys v ní mohla i spát . Už se nikdy nebudeš chtít vrátit ke klasické podprsence s kosticemi.

 

EKO materiály

Všechno naše spodní prádlo šijeme jen z přírodních materiálů, jako je bambus, biobavlna nebo modal. Vše, co ušijeme, je šetrné jak k tvé pokožce, tak i k naší přírodě. Svým nákupem tak podpoříš udržitelnou a lokální modu.

 

Svůdnost & přirozenost

Jemná braletka jen podtrhne tvou přirozenou krásu. Nikde tě netlačí a dá ti prostor k tomu být spokojenější. Usměj se, jsi krásná.

 

Na tobě teď je, vybrat si tu pravou braletku. Bude to sexy MONA, která doplní každý tvůj elegantní outfit? Nebo si vybereš spíše stylovou sportovní LIFE bralette black, kterou v létě využiješ i jako top? Výběr necháme na tobě.

 

 

 

 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG