Ahoj, máme pro tebe DOPRAVU ZDARMA nad 1 500 Kč, mrkni na naše prádlo a udělej si radost.

5 důvodů, proč nosit braletky

Braletky

Za nás patří mezi ty nej podprsenky. Přečti si pět důvodů, proč by ti alespoň jedna neměla chybět v šatníku.

 

Zdraví

Braletky na rozdíl od kosticových podprsenek nemají ve své konstrukci kostice a často ani vycpávky. Kostice totiž stahují lymfatický systém, který pak může mít vliv na tvoje zdraví. Bralettka tě nebude škrtit a bude se ti lépe dýchat.

 

Pohodlí

Určitě znáš ten osvobozující pocit sundání podprsenky po příchodu domů! Dobře vyrobená bralettka může být natolik jemná, že po chvíli zapomeneš, že ji máš na sobě. Zatímco kostice mohou často tlačit a zbytečně tě omezovat, s bralettkou se budeš cítit uvolněně, že už se nikdy ke kosticím a vycpávkám nebudeš  chtít vrátit.

 

EKO materiály

Biobavlna a bambus...Braletky se oproti většině klasických podprsenek mohou vyrábět i z těchto materiálů. Ty tak můžeš podpořit své tělo a udržitelnou módu tím, že budeš nosit spodní prádlo z eko-materiálů.

 

Svůdnost & přirozenost

Braletky dají vyniknout tvé přirozené kráse! Pokud se budeš cítit pohodlně, tak budeš vypadat spokojeněji a zářivěji. Díky tomu, že už se nabízejí v různých provedeních, tak jsou opravdu sexy.

 

Paon jich má v nabídce opravdu mnoho!  Naše výroba se soustředí pouze na braletky a máme je v naší nabídce v různých střizích. Mezi naše nejoblíbenější materiály patří krajka, tyl a certifikovaná biobavlna a bambus.

 

Na všechno spodní prádlo se můžete podívat na našem e-shopu paonlabel.com  

 

 

 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG