SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

Doplněk, co pro nás není tabu - podvazky

 

 

 

Možná je máte ve svém šuplíku, možná ne. Nosíte je? Já jen zcela výjimečně, ale i tak si myslím, že každá z nás by jedny měla vlastnit. Však víte, pro všechny speciální příležitosti.

 

Chtěly jsme vám nabídnout podvazky, které svou barvou a střihem vyčnívají z řady a je přímo zábava je nosit. To pro nás bylo výzvou – jak asi víte, našim kolekcím dominují minimalisticky černé kousky, které kombinujeme s energickou červenou a jemnou bílou.  U podvazků jsme se ale nechtěly držet pouze černé barvy, která je už jakýmsi stereotypem. Namísto toho jsme se rozhodly přijít s něčím novým. K prádlu neodmyslitelně patří svůdnost a rafinovanost, ale hlavní je, jak se v daném kousku cítíme my, ženy. Podvazky mají svým střihem a barvami podtrhovat a zvýrazňovat vaše přednosti. Jen tak si v nich můžete užít pocit smyslnosti, objevit své odvážnější já a třeba i překvapit samu sebe.

 

A tak jsme popustily uzdu fantazii a navrhly troje podvazky. FUSION jsou energické a sebevědomé podvazky v červené barvě, která symbolizuje vášeň a ženství. VIOLET působí elegantně a budí dojem luxusu. A nakonec BE BABE – roztomilé a hravé podvazky, ve kterých se budete cítit tak trochu lehkovážně. Všechny jsou navržené tak, aby se daly kombinovat s ostatními Paon kousky.

     

 

FUSION, VIOLET & BE BABE nabízíme ve velikostech S/M a M/L. Mají nastavitelný obvod. Součástí podvazků jsou i gumičky, které se připínají k punčochám. U FUSION punčochy nejsou nutností, díky pružným gumičkám kolem stehen drží na noze samy.  

 

 

 

 

Tak které budou ty vaše? 

 

   

- Ája                    

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení