SLEVOVÝ KÓD "JSEMKRASNA" PRO SLEVU 15 %

Doplněk, co pro nás není tabu - podvazky

 

 

 

Možná je máte ve svém šuplíku, možná ne. Nosíte je? Já jen zcela výjimečně, ale i tak si myslím, že každá z nás by jedny měla vlastnit. Však víte, pro všechny speciální příležitosti.

 

Chtěly jsme vám nabídnout podvazky, které svou barvou a střihem vyčnívají z řady a je přímo zábava je nosit. To pro nás bylo výzvou – jak asi víte, našim kolekcím dominují minimalisticky černé kousky, které kombinujeme s energickou červenou a jemnou bílou.  U podvazků jsme se ale nechtěly držet pouze černé barvy, která je už jakýmsi stereotypem. Namísto toho jsme se rozhodly přijít s něčím novým. K prádlu neodmyslitelně patří svůdnost a rafinovanost, ale hlavní je, jak se v daném kousku cítíme my, ženy. Podvazky mají svým střihem a barvami podtrhovat a zvýrazňovat vaše přednosti. Jen tak si v nich můžete užít pocit smyslnosti, objevit své odvážnější já a třeba i překvapit samu sebe.

 

A tak jsme popustily uzdu fantazii a navrhly troje podvazky. FUSION jsou energické a sebevědomé podvazky v červené barvě, která symbolizuje vášeň a ženství. VIOLET působí elegantně a budí dojem luxusu. A nakonec BE BABE – roztomilé a hravé podvazky, ve kterých se budete cítit tak trochu lehkovážně. Všechny jsou navržené tak, aby se daly kombinovat s ostatními Paon kousky.

     

 

FUSION, VIOLET & BE BABE nabízíme ve velikostech S/M a M/L. Mají nastavitelný obvod. Součástí podvazků jsou i gumičky, které se připínají k punčochám. U FUSION punčochy nejsou nutností, díky pružným gumičkám kolem stehen drží na noze samy.  

 

 

 

 

Tak které budou ty vaše? 

 

   

- Ája                    

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG