SLEVOVÝ KÓD "JSEMKRASNA" PRO SLEVU 15 %

Jak zvládnout horka stylově?

 

 

 

Braletky

Tropické teploty si skvěle rozumí s našimi bralettkami.  Konečně totiž mohou být jaksepatří viděny. Kombinujte je s kraťáskami, midi sukní nebo průhledným topem. Uvidíte, jak příjemně se budete cítit.

 

Plavky

Jak říkáme: "Nikdy nevíte, kdy se svlečete", ale v létě jsme náš claim upravily na: „Nikdy nevíte, kdy se půjdete koupat".  Mějte proto naše plavky vždy u sebe.

 

Zmrzlina

Dalším příjemným způsobem, jak se ochladit, je zmrzlina. Ve vedrech navrhujeme zvýšit její konzumaci na dva až tři kopečky denně.

 

Přírodní materiály

V přírodních materiálech zvládnete horko hravě. Jsou prodyšné a budete se v nich cítit pohodlně i v případech, kdy se teplota přehoupne přes třicítku. Naše NAT kolekce je ušitá ze 100% bio bavlny, má certifikaci GOTS a najdete v ní pohodlné i svůdné kousky. Takže nad čím ještě váháte? 

 

#stopdrinkingbottledwater

Pitný režim je na prvním místě. Zároveň bychom ale měli myslet na současný stav klimatické krize a vyvarovat se nákupům jednorázových plastových lahví. Co si takhle pořídit lahev z recyklovatelných materiálů, kterou budete mít vždycky u sebe? My jsme se zamilovaly do stylových lahví Think of me, které jsou vyrobené v Česku a najdete je třeba tady. 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG