SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

Jaká byla naše první přehlídka?

 

 

 

Módní přehlídka pro mě vždycky byla vrcholem, ke kterému se každá módní značka chce dostat. Nová kolekce, modelky, nervozita se mísí s nadšením. Pokud by někdo na začátku září řekl, že na konci listopadu bude naše první předhlídka, ťukala bych si na čelo. Přehlídka NAT Collection byla rozhodně plánovaně neplánovaná.

 

Vše to začalo kampaní na Hithitu, kterou jsme od září s Togi připravovaly a do které jsme vkládaly spoustu energie a velké naděje. Když jsme pak dostaly nabídku Dana Merty, majitele Point Gallery (ten super neonový podnik na Betlémském náměstí) udělat v jejich prostoru nějakou akci, nabídla se možnost uspořádat tam event právě na podporu Hithit kampaně, ze které se ale postupem času stala naše módní přehlídka.

 

Když jsme začaly s přípravami (což bylo asi tak 3 týdny před samotnou přehlídkou, heh), tak nám nabídla pomoc naše bývalá spolužačka Veronika Škorpíková s její firmou VisionAmbassadors - pokud chcete uspořádat event nebo něco nafotit, tak vřele doporučujeme. Ta nám společně s jejím kolegou Tomášem Bederkou (fotograf akce) pomohli navázat spolupráci s Instaxem, sehnat dekorace a zařídit nezbytnosti, které by nás ani nenapadly, že jsou potřeba. Postarali se nám tak perfektně o perfektní a hladký průběh celé akce.

 

Na přehlídce nemohlo chybět ani jídlo a to v podobě Kung Fu knedlíčků, které jsme já ani Togi neměly možnost ani jednou za celý večer ochutnat, neboť byly během 40min snědené (!!!) a my celý večer běhaly po Pointu a snažily se se všemi pozdravit.

 

O hudební vibe večera se postarali Yan, Pamela, Uberhaura a Eddie Můra - naši skvělí přátelé.

 

Děkujeme také celému týmu - make-up artistce Margaritě Krupeničové a modelkám, které to s námi úspěšně zvládly. Jste nej!

 

A díky vám všem už vím, jaké to je po přehlídce zažít potlesk a projít se spolu s modelkami na zavěrečném defilé naplněná vděčností a nadšením pro to, co dělám.

 

I přestože nás každá akce stojí mnoho úsilí, příprav a nervů, stojí to vždycky za to.

 

Protože milujeme to, co děláme a děláme to, co milujeme.

 

f0677a_0a87a397df4f45ef874f540c91a07b82~mv2_d_5472_3648_s_4_2 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení