SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

KDO STOJÍ ZA PAONEM? Togi Roštínská Burmaa, zakladatelka

Togi je jednou ze zakladetelek Paonu. S Ájou se Togi poznala na Newton College, kde se společně zrodila myšlenka založení Paonu. Togi se mimo navrhování spodního prádla věnuje i modelingu a rovněž jako produkční zprostředkovává focení pro různé firmy. Ve volném čase ráda poslouchá hudbu, chodí na dlouhé procházky se svým psem Whiskey a inspiruje se novými trendy pro Paon.  

 

Víme, že jsou u tebe teď nějaké novinky. :) Povíš nám o nich? 

Ano, je to tak, mám pro Vás radostnou zprávu. Čekáme s manželem miminko. Už se moc těšíme až se Paon rozroste o dalšího člena. 

 

Kromě toho, že jsi jednou ze zakladatelek značky, se na fotkách často objevuješ jako modelka. Věnuješ se modelingu i mimo Paon?

  Ano, mimo Paon se modelingu věnuji také, avšak pro jiné značky prádlo nefotím. Modelingu se nevěnuji v takovém rozsahu jako před pár lety. Teď se zaměřuji spíše na komerční focení.  

 

Jaký je tvůj vztah k udržitelné módě? Nakupuješ v second handech?

  Vztah mám pozitivní. Radši si koupím jednu kvalitní věc, než více nekvalitních, které mi budou zbytečně ležet ve skříni. Ráda podporuju lokální značky. Mám ráda seconhandy, především Lula Vintage Prague a Slowbazar.  

 

Plánovala jsi založení vlastní značky? Proč právě spodní prádlo? 

Vždy jsem si chtěla založit vlastní firmu, ale nečekala jsem, že to bude značka se spodním prádlem, jelikož jsem jako malá kreslila a navrhovala večerní róby. Spíš jsem se viděla, že budu navrhovat na red carpet.   

O co přesně se v Paonu staráš? Jaká část tvé práce tě baví nejvíc?

  Starám se o celou produkci a chod focení a videí. Tahle část práce mě nejvíce baví, kvůli kreativní části a navíc mám ráda plánování a veškerou organizaci. Starám se i o navazování nových spoluprácí s jinými firmami.   

 

Kam by sis přála, aby v budoucnu Paon směřoval? Máš nějaké cíle, kterých bys chtěla dosáhnout?  Ráda bych, aby Paon nezůstal jen lokální značkou, ale aby si probojoval cestu i do zahraničí. Aby ukazál světu českou módu a aby lidé viděli, že prádlo může být nejen hezké, ale i pohodlné.

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení