SLEVOVÝ KÓD "JSEMKRASNA" PRO SLEVU 15 %

LIMITOVANÁ KOLEKCE: Sharlota, Cara & Petra Mácová s námi navrhly vlastní prádlo

 

 

Představujeme vám naši první spolupráci!

 

A to rovnou se třemi zajímavými ženami. Sharlota, Cara a Petra Mácová s námi navrhly vlastní produkty inspirované svou osobnostní, životním stylem a módním vkusem. A protože je každá jiná a svá, vznikly tři jedinečné a rafinované sety plavek a spodního prádla.

 

 

Sharlota Peta Macova Cara

 

 

 

TŘI INSPIRATIVNÍ ŽENY, TŘI OSOBITÉ SETY

Set jemně růžového prádla od Sharloty je vyrobený z kombinace bambusu a viskózy. Jeho střih doplňují kovové kroužky a odepínací choker. „Stejně jako se kontrast objevuje v mojí vizáži a náladách, tak i prádlo je mix trochu odvážnější bondáže zabalené v jemné něžné barvě,“ říká Sharlota o setu bezkosticové podprsenky a tang.

 

Dalším modelem je saténový elegantní set Cara. Bralettka má pevnější střih, a tak je vhodná i pro poprsí velikosti D až E, na které bude krásně sedět. Kolekci doplňují netradiční plavky Petra nabízející hned několik způsobů nošení.

 

Plavkový top a kalhotky lze nosit samostatně nebo s páskem, díky němuž se z dvoudílných opalovacích plavek hravě vytvoří jednodílný komplet ideální na plavání. Na každém setu jsou vyšité iniciály ženy, která prádlo navrhla.  

 

NOVÉ KRABIČKY, VZKAZ OD DESIGNÉREK & MULTIFUNKČNÍ TAŠKA

Nebyly bychom to my, kdybychom nepřišly se speciálním balením. Věříme, že právě drobné detaily, jako je PAON vůně nebo vzkazy pro vás, dělají z nákupu a prvního rozbalení PAON prádla výjimečný zážitek. Limitovaná kolekce je zabalená v krabičkách navržených speciálně pro tuto kolekci a uvnitř na vás bude čekat vzkaz od ženy, která prádlo navrhla. K Petřiným plavkám přidáváme taštičku, která má více využití - hodí se k vodě i na cestování.

 

JAKÉ TO BYLO?

Sharlota, Cara & Petra jsou ženy, které milují to, co dělají, mají svůj vlastní životní styl a také každá trochu jiný vztah ke spodnímu prádlu. Díky tomu je každý produkt úplně jiný. Bavilo nás dávat obrysy jejich nápadům a tvořit na základě jejich představ skutečné produkty. „Navržení vlastního prádla je pro mě splněný sen a důkaz, že když věříte v sebe, dokážete cokoliv,” svěřila se nám Cara. A my jsme moc rády, že jsme to mohly umožnit. 

 

Kolekci si můžete zakoupit na našem e–shopu nebo v pražském showroomu na adrese Žitná 27. Rády vám poradíme s výběrem i vhodnou velikostí. Od každého produktu jsme ušily LIMITOVANÝ POČET KUSŮ, takže nákup raději neodkládejte. :)             

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG