SLEVOVÝ KÓD "JSEMKRASNA" PRO SLEVU 15 %

Představujeme náš první šperk

Představujeme náš první šperk ve spojení s českou šperkařkou Mariou Kobelovou.

 Maria kobelova, Togi Burmaa Roštínskiá, Ája Kopalová Paon

 

Už se snad konečně blíží čas (byť to tak venku zatím nevypadá), kdy odhodíme kabáty a budeme si moct užívat lehkých outfitů a krásných doplňků.

 

Jeden takový jsme vám v březnu představily. Je jím bodychain, který vznikl ve spojení s českou designérkou Mariou Kobelovou.

 

Maria se zabývá výrobou a návrhem šperků z drahých kovů, které přesahují do volného konceptuálního umění. Se svoji kolekcí EUPHORIA vyhrála cenu pro nejlepšího šperkaře Design bloku a je také nově nominována na cenu Czech Grand Design ve stejné kategorii za rok 2020.

 

Chtěly jsme se spojit s někým, kdo přistupuje k výrobě stejně jako my k šití našeho spodního prádla. Ručně, pečlivě a s lokální výrobou. A právě proto jsme oslovily Mariu, která pro nás bodychain ručně vyrobila ve zlatém i stříbrném kovu v jejím pražském ateliéru.

 

Jemnost, rafinovanost a lehká výstřednost. Přesně tato slova se nám honila hlavou, když jsme společně s Mariou tento šperk navrhovaly. Tímto bodychainem, nebo-li řetízkem na tělo, můžete doplnit jakýkoliv outfit od večerních šatů až po letní festivalový look.

 

 

Probuďte svoji ženskost, vyzdvihněte svoji krásu a podtrhněte křivky vašeho těla tímto elegantním doplňkem. Je jich pouze omezené množství, tak ať nepromeškáte svoji šanci.

 

 

Vaše Ája

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG