SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

Představujeme náš první šperk

Představujeme náš první šperk ve spojení s českou šperkařkou Mariou Kobelovou.

 Maria kobelova, Togi Burmaa Roštínskiá, Ája Kopalová Paon

 

Už se snad konečně blíží čas (byť to tak venku zatím nevypadá), kdy odhodíme kabáty a budeme si moct užívat lehkých outfitů a krásných doplňků.

 

Jeden takový jsme vám v březnu představily. Je jím bodychain, který vznikl ve spojení s českou designérkou Mariou Kobelovou.

 

Maria se zabývá výrobou a návrhem šperků z drahých kovů, které přesahují do volného konceptuálního umění. Se svoji kolekcí EUPHORIA vyhrála cenu pro nejlepšího šperkaře Design bloku a je také nově nominována na cenu Czech Grand Design ve stejné kategorii za rok 2020.

 

Chtěly jsme se spojit s někým, kdo přistupuje k výrobě stejně jako my k šití našeho spodního prádla. Ručně, pečlivě a s lokální výrobou. A právě proto jsme oslovily Mariu, která pro nás bodychain ručně vyrobila ve zlatém i stříbrném kovu v jejím pražském ateliéru.

 

Jemnost, rafinovanost a lehká výstřednost. Přesně tato slova se nám honila hlavou, když jsme společně s Mariou tento šperk navrhovaly. Tímto bodychainem, nebo-li řetízkem na tělo, můžete doplnit jakýkoliv outfit od večerních šatů až po letní festivalový look.

 

 

Probuďte svoji ženskost, vyzdvihněte svoji krásu a podtrhněte křivky vašeho těla tímto elegantním doplňkem. Je jich pouze omezené množství, tak ať nepromeškáte svoji šanci.

 

 

Vaše Ája

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení