SLEVOVÝ KÓD "JSEMKRASNA" PRO SLEVU 15 %

Milujete pyžama? My ano!

Milujete pyžama? Všichni milují pyžama! 

 

 Ája kopalová pyžamo Paon

 

 

 

Myslím si, že opravdu není člověk, který by spánek nemiloval. Pro mnoho z nás ale může být také dost stresující. Jsme citliví na světlo, na zvuky, máme mnoho myšlenek v hlavě nebo na sobě máme oblečení, které nám není pohodlné (pokud ovšem nespíme nazí, hihi).

 

Já patřím do té velmi senzitivní skupiny, a proto je pro mě důležité, se během spánku cítit dobře a pohodlně. Mám ráda volné tričko, někdy klidně i velikosti XL a kalhoty, které se mi nikam v noci nezařezávají a nemusím se kvůli nim probouzet.

 

Pyžama jsou takovou mojí guilty pleasure, vlastním od saténových, přes pánské až po ty basic jednobarevné sety. Jsem v těchto ohledech náročný zákazník, takže vždy jsem byla s něčím nespokojená. Ať už s jemností látky nebo střihem.

 

Dlouho jsme s Togi přemýšlely nad tím, že bychom navrhly vlastní pyžámka, což se nakonec po opravdu několika testovacích kolech povedlo na začátku tohoto roku. Aktuálně vám můžeme nabídnout tři barvy - jemnou růžovou, lesní zelenou a černou.

 

Pyžámka jsou z modalového vlákna, které je vyráběné z celulózy bukového dřeva, je tedy přírodní a s trochou příměsi polyesteru vytváří tzv. cupro touch, což je velmi kvalitní parodie na jemnost cupro látky, která se získává z recyklovaných zbytků bavlny a je jemná jako hedvábí. Proto nás tato látka zaujala, je tak lehká a jemná, že ji v noci na sobě ani necítíte.

 

Náš pyžamový set se skládá z župánku, trička, kalhot, šortek a spací masky. Vše v jednoduchých a volných střizích tak, aby vaše minimalistické a zároveň pohodlné srdce plesalo.

 

Ebru Uyanik v pyžamu Paon

 

 Pyžamo, ale nemusí být jenom na spaní, já v něm spokojeně strávím celý den.

 

- Ája

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG