SLEVOVÝ KÓD "JSEMKRASNA" PRO SLEVU 15 %

Naše nové recyklované balení

 

Chceme, aby všechno naše spodní prádlo bylo z udržitelných materiálů, které nezatěžují naši přírodu. I proto jsme se rozhodly upravit naše balení, které je od teď v recyklované krabičce. To však není všechno. Od teď v každé vaši objednávce najdete i děkovnou kartičku na rostoucím papíru. Jsou v nich semínka, které si můžete zasadit a nechat se překvapit, co pěkného vám vyroste.

 

 

Co potřebujete?

Nejprve si musíte vybrat ten správný kousek z našich kolekcí. Až vám příjde váš vytoužený balíček domů, nejprve si kousek vyzkoušejte, jestli vám sedí. V balení pak najdete rostoucí papír, na kterém najdete přesný návod, jak jej zasadit. Dále potřebujete sklenici vody a malý květináč, do kterého rostoucí papír zasadíte. A nebo si jej můžete rovnou zasadit venku na zahrádku. Záleží jen na vás. Nezapomeňte také na kvalitní hlínu, do které váš rostoucí papír zasadíte.

 

 

 

Pojďme na to

V případě, že budete sázet do květináče, tak dejte trochu hlínu dospod květináče. Do malého květináče cedulku ještě trošku natrhejte a rovnoměrně rozprostřete. Rostoucí papír přikryjte 1-1,5 cm kvalitním substrátem. Ten musí mít dostatek živin na to, aby ze semínek opravdu něco vyrostlo. Rovnoměrně trochu substrát zalejte a dejte jej na slunné místo, aby rostlinky vyrostly co nejrychleji. Nezapomeňte rostlinky zalévat v průběhu celého týdne vždy, když vám příjde, že je už substrát suchý. Nám se nejlépe osvědčil rozprašovač. Rovnoměrně substrát navlhčí, ale zároveň jej nepřelijete. No a teď to nejdůležitější. Trpělivě čekejte, co vám z rostoucího papíru vyroste.

 

 

Dejte nám vědět, jak se vám povedlo rostlinky vyklíčit a co vám z nich vyrostlo. Své rostlinky nezapomeňte na IG vyfotit a označte nás na nich. Hodně štěstí.

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG