SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

Naše nové recyklované balení

 

Chceme, aby všechno naše spodní prádlo bylo z udržitelných materiálů, které nezatěžují naši přírodu. I proto jsme se rozhodly upravit naše balení, které je od teď v recyklované krabičce. To však není všechno. Od teď v každé vaši objednávce najdete i děkovnou kartičku na rostoucím papíru. Jsou v nich semínka, které si můžete zasadit a nechat se překvapit, co pěkného vám vyroste.

 

 

Co potřebujete?

Nejprve si musíte vybrat ten správný kousek z našich kolekcí. Až vám příjde váš vytoužený balíček domů, nejprve si kousek vyzkoušejte, jestli vám sedí. V balení pak najdete rostoucí papír, na kterém najdete přesný návod, jak jej zasadit. Dále potřebujete sklenici vody a malý květináč, do kterého rostoucí papír zasadíte. A nebo si jej můžete rovnou zasadit venku na zahrádku. Záleží jen na vás. Nezapomeňte také na kvalitní hlínu, do které váš rostoucí papír zasadíte.

 

 

 

Pojďme na to

V případě, že budete sázet do květináče, tak dejte trochu hlínu dospod květináče. Do malého květináče cedulku ještě trošku natrhejte a rovnoměrně rozprostřete. Rostoucí papír přikryjte 1-1,5 cm kvalitním substrátem. Ten musí mít dostatek živin na to, aby ze semínek opravdu něco vyrostlo. Rovnoměrně trochu substrát zalejte a dejte jej na slunné místo, aby rostlinky vyrostly co nejrychleji. Nezapomeňte rostlinky zalévat v průběhu celého týdne vždy, když vám příjde, že je už substrát suchý. Nám se nejlépe osvědčil rozprašovač. Rovnoměrně substrát navlhčí, ale zároveň jej nepřelijete. No a teď to nejdůležitější. Trpělivě čekejte, co vám z rostoucího papíru vyroste.

 

 

Dejte nám vědět, jak se vám povedlo rostlinky vyklíčit a co vám z nich vyrostlo. Své rostlinky nezapomeňte na IG vyfotit a označte nás na nich. Hodně štěstí.

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení