10% slevový kód na první objednávku "VITEJVPAONU". Při nákupu nad 2500,- máte dopravu zdarma.

Naše první kojicí podprsenky

Paon jsme zakládaly s tím, že chceme navrhovat spodní prádlo pro ženy dnešního světa. Chceme navrhovat spodní prádlo, které je pohodlné a podtrhne vaši přirozenou krásu. Naše poslání se nezměnilo, ani když naše Togi, spoluzakladatelka Paonu, otěhotněla a porodila malou Eleanorku. Se svou novou životní rolí však zjistila, že jí žádná podprsenka z běžné konfekce nesedí. Všechny tradiční podprsenky s kosticemi jí přišly velmi nepohodlné a jejich design se ničím nelišil od ostatních. Nelíbilo se jí, že jsou podprsenky nevykrojené a nedají se tak nosit pod tílko. Většina podprsenek se nabízí pouze v uniformní černé, bílé nebo tělové.  A tak jsme se do toho vrhly po hlavě a začaly jsme navrhovat naše první kojicí podprsenky bez kostic.

 

Kojící braletky od Paonu - Berry, Ink, Cream 

 

Na kojících podprsenkách jsme začaly pracovat okolo Vánoc. Musely jsme si první udělat menší průzkum trhu. Zkoušeli jsme, jak jednoduše se dá taková kojící podprsenka zapnout, aby byla pro maminku co nejpohodlnější a splnila svůj účel. Přemýšlely jsme i tom, jakou látku použijeme na kojící podprsenky. Použijeme modal, biobavlnu a nebo vyzkoušíme něco nového? Chtěly jsme ušít pohodlnou, stylovou a hlavně funkční kojící podprsenku. A musíme říct, že to nebylo nic jednoduchého, proto nám to trvalo tak dlouho.

 

Nakonec jsme navrhly tři kojicí podprsenky bez kostic, které s vámi půjdou na schůzku, do parku i na kafe s kamarádkou. Vínová braletka BERRY bez kostic véčkového střihu se hodí k šatům s výstřihem, při kojení jen odkryjete jednu stranu podprsenky. Pohodlná a univerzální podprsenka na doma a venkovní procházky s miminkem. Další braletku CREAM v béžové barvě si vezmete pod košili a budete se v ní cítit jako královna. Jemné krajkové detaily s odepínací košíčky, které hravě odepnete jednou rukou, z ní dělají nejlepší kamarádku na schůzky a rodinné oslavy. Černou kojicí podprsenkou INK potěšíme všechny maminky, které milují sportovní eleganci. Zvládnete s ní kojit opravdu kdekoliv, díky dvojitým košíčkům vám poskytne dostatek opory a pocitu bezpečí i ve frontě na kávu. INK si Togi velmi oblíbila, díky speciálně vykrojenému košíčku může bez problému kojit i na veřejnosti.

 

Všechny braletky jsme ušily z bambusové viskózy, která je velmi jemná, prodyšná a vhodná i pro vaše miminko.

 

Jedná se o naši první kolekci kojicích a těhotenských podprsenek a tak budeme velmi rády, pokud s námi budete sdílet, jak se vám nosí a jestli jste s nimi spokojené. Díky vaší zpětné vazbě můžeme naše kojicí braletky ještě vylepšit.

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG