SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

Rozhovor NATĚLO s Anet Antošovou

Tanečnici Anet Antošovou možná znáte jako českou Twerk Queen. Mimo to je choreografkou a lektorkou tanečních workshopů zaměřených na ženskost, sílu a smyslnost. Její lekce nejsou jen o tanci, ale také o znovunalezení ženského sexappealu a hlavně o zábavě a dobré atmosféře. A protože fandíme sebevědomým ženám a sebelásce, rozhodly jsme se Anet trochu vyzpovídat.

 

   

Anet, máš za sebou ve své kariéře už řadu úspěchů. Který je pro tebe nejvýznamnější? 

 

Nestavím svůj život na úspěších v pravém slova smyslu, nechávám se vést tím, co cítím, že je to nej v daný moment správné. A paradoxně to nejsou situace, z jejichž výstupů koukají čísla, zvučná jména, či obnosy peněz. Jsou to momenty, kdy jsem si musela sáhnout na dno; momenty, které mě v něčem posunuly vpřed a to třeba i tím, že jsem se dlouho neposunula nikam; jsou to všechny ty ženy, které mi věří, a které se mnou inspirují; jsou to tisíce lidí, ke kterým má práce promlouvá, kterým možná změnila život, nebo ho přinejmenším dělá lepším. Je to fakt, že se snažím být lepším člověkem a nestydět se za své činy. Za úspěch považuji i to, že i přes všechny překážky stojím hrdě stále na stejné cestě a jsem vděčná za to, kdo jsem. 

 

 

 

Je něco, čeho bys ještě chtěla do budoucna dosáhnout? 

Chtěla bych dál zažívat ten nespočet skvělých zážitků, které mě doprovázejí při mých cestách do zahraničí a vůbec celým životem, dál si chci sahat na pokraj svých možností a tím poznávat, že lidské možnosti ještě nejsou vyčerpány a dále chci rozdávat kus sebe, předávat, inspirovat a sdílet lásku. To je totiž nejvíc. 

 

 

V čem podle tebe může tanec ženám pomoci? 

 

Spíše by mě zajímal jediný benefit, který by měl znamenat opak? 

 

 

Jaký je tvůj recept na sebelásku a lásku ke svému tělu? 

 

Ne nadarmo se říká, že ty nejjedodušší věci na světě jsou vlastně ty nejtěžší. Myslím, že má láska k sobě samé šla ruku v ruce s věkem, s nabývajícími zkušenostmi, schopnostmi a tím, že jsem našla to, v čem se mohu naplno realizovat. Zamilovala jsem se. Od té doby mé tělo, duše a duch hoří. Já jen přidávám do ohně. Někdy je potřeba připomenout si všechno to, co pro nás tělo dělá, co zvládá, jak se se vším vypořádá, jak se mění a přizpůsobuje různým životním situacím a změnám. Je to vlastně pozoruhodné. Jsme úžasné bytosti i se všemi nedokonalostmi. Naučila jsem se přetvořit své slabosti ve výhody a především jsem si uvědomila svou pravou hodnotu. Zjistila jsem, že je pro mě nesmírně důležité cítit se dobře zevnitř. To se týká stravy a mého duševního zdraví. Když tohle vím a dodržuji jistá pravidla, tak si sebe vážím a miluji se taková, jaká jsem. 

 

Jako tanečnice určitě potřebuješ, aby bylo spodní prádlo pohodlné. Na čem dalším ti u spodního prádla záleží? Jaké nosíš nejraději? 

 

Nejraději nosím bavlněná tanga, beze švů, krajek, či jakýchkoliv ozdob. Mám ráda jednoduchost, praktičnost a čistotu. Na tréninky a vystoupení většinou gumičkové/provázkové, aby nebyly na těle cítit a pod kostýmem vidět. A v zimě nosím ráda všelijaká bodýčka a vypasované kalhotky, aby mi kryla/zahřívala bedra. U prádla je u mě na prvním místě to, jak se v něm cítím. Pokud je mi příjemné a tvoří jak kdyby mou druhou kůži, pak jsem našla to pravé ořechové. 

 

Když si můžeš vybrat, sáhneš raději po bralettce, nebo podprsence s kosticemi? 

 

Jednodznačně po bralettce. Kostice nevyhledávám a výplně poprsenek nestrpím, o push-upkách ani nemluvě. Vůbec nejraději jsem, když nemusím mít podprsenku vůbec. Na tanec však naopak - to potřebuji mít pevný sportovní top, ale opět nemám ráda jakýkoliv náznak zvětšování, zdvihání, či odkrývání prsou a dekoltu. 

 

Jaký je tvůj oblíbený kousek z Paonu? 

 

Moc jsem si oblíbila černý set, který jsem měla na focení. Byť jsem v něm byla vlastně nejodhalenější z toho všeho, co jsme fotili, ale nějak jsem se v něm cítila nejlépe. Byla jsem opravdu jako nahá, ale přitom elegantně nahá. Vzbudilo to ve mně zvířecí pudy, vzbudilo to ve mně mé vlastní přirozené já, což je koneckonců z fotek zjevné. :-) 

 

 

 

Co bys vzkázala ženám, které budou číst tento rozhovor?

 

Ať neztrácejí víru v těchto dnech, které se zdají být nepříznivé, ale vlastně jsou jen jakousi zkouškou. Ať na sobě dál makají a to zvenku i zevnitř, a především ať si každý den připomínají, že jsou krásné a jedinečné! Vlastně to nevzkazuji jen jim, ale chtěla jsem to připomenout i sama sobě. Děkuji za tu příležitost. A děkuji za milý rozhovor.


Fotky z této série fotila Adela Bellini a Anet líčila Kačka Šulcová. 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení