SLEVOVÝ KÓD "JSEMKRASNA" PRO SLEVU 15 %

Nová kolekce: NAT

 

 

 

Pokud nás sledujete delší dobu, tak už víte, že tuto kolekci jsme odprezentovaly minulý rok v listopadu na vůbec první přehlídce naší značky. V tu dobu jsme snily o tom, že tato kolekce bude celá z certifikovaných materiálů, což se nám zdálo jako neskutečně vzdálené.

 

Sharlota ve spodním prádle Paon

 

Díky investorovi, který si nás našel a nabídl finanční pomoc, jsme opravdu tuto kolekci dokázaly vytvořit tak, aby byla co nejvíce zdravá a pohodlná pro vaše tělo. Celou kolekci provází certifikovaná (96% biobavlna, 4% elastan) biobavlna, která má certifikaci GOTS, což zaručuje, že materiál byl vyroben za vhodných pracovních podmínek a není škodlivý pro tělo, ani planetu Země. Všechny ostatní materiály mají certifikaci OEKOTEX-100, která za zaručuje, že materiály nejsou zdraví škodlivé.

 

Už teď si tedy můžete vybrat z 9 různých střihů bralettek, 5 střihů kalhotek a k tomu jedno parádní body, které v létě nebudete chtít svléknout. Barvy, ve kterých je kolekce ušita jsme nevybraly náhodou - červená, černá a béžová. Jsou to dle našeho názoru barvy, které by každá žena měla ve svém šuplíku mít. Často totiž symbolizují naši náladu, dle které si pak prádlo, které nosíme vybíráme.

 

Většinu bralettek z této kolekce navíc můžete nosit v létě i jako top. Třeba tak jako to má na fotce Eliška, kde zkombinovala červený FEEL set s džínovou bundičkou a džíny s vysokým pasem.  

Takže jak budete nosit NAT COLLECTION vy?  

 

 Sharlota ve spodním prádle Paon

 

 

 

 

- Ája  

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG