SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

Nová SUMMER KOLEKCE pro nás byla výzvou

S Togi dospíváme a Paon s námi. Tato kolekce je vším, čím jsme. Jsme nespoutané, zamilované, svůdné, pohodlné a sebevědomé. Po téměř dvou letech vám představujeme novou kolekci, která čítá dohromady 29 produktů, kde nechybí ani podvazky a tolik oblíbené body. 

 

Tato kolekce je pro všechny ženy, které chtějí být své a nevolit mezi svůdností a pohodlností. Naše prádlo mohou nosit za všech situací. Přes den, pro speciální příležitosti nebo během těhotenství, což otestovala nastávající maminka Togi. Do kolekce jsme se zahrnuly i nápady  a požadavky našich zákaznic, které nám psaly v průběhu posledních dvou let. I proto je nová kolekce tak široká, stejně jako je i velká šířka toho, jaké ženy, dívky a slečny chceme oblékat a stejně jako je nekonečná pestrost toho, jakých jsou postav. Chceme v rámci této kolekce podpořit intimitu mezi ženami, sdílení a přátelství. 

 

Vytvořily jsme spoustu nových střihů, které sednou jak malým, tak velkým prsům. Speciálně jsme navrhly i tři bralettky, které jsou vhodné pro prsa do velikosti E, a to díky speciálním střihům a širším ramínkům.

Tyto bralettky jsme se navíc rozhodly testovat na třech krásných ženách, které nám pomohou je vylepšit, protože já ani Togi nejsme majitelkami velkých prsou, potřebujeme tedy zjistit, jak se ženy s většíma prsami v bralettkách cítí, a co potřebují, aby pro ně byly nositelné a pohodlné. 

 

Celou kolekci spojuje bambus, přírodní a udržitelné krajky a průhledný tyl. Bambus jsme vybraly díky jeho příjemným vlastnostem, jako je prodyšnost a schopnost v létě tělo zchladit (což se na letní počasí perfektně hodí) a v zimě zahřát. 

 

Krajky jsou z přírodních vláken, dvě z nich jsou navíc z kombinace recyklované bavlny a celulózy eukalyptu, která má podobné vlastnosti, jako právě bambus. Tyl je materiálem, se kterým jsme začínaly, provází nás i touto kolekcí a můžete ho vidět u dráždivějších kousků prádla. V září navíc plánujeme další krok vpřed ku udržitelnosti a všechny tylové bralettky budou nově z tylu, který je z recyklovaného plastu. 

 

Kolekci jsme doplnily i o basic letní body z bambusu a podvazky, na které jsou u nás zákaznice zvyklé. Na první pohled náročné na obléknutí, ale po trošce cviku krásně zvýrazní křivky a pozvednou náladu, ať už máte partnera nebo ne. 

 

Tato kolekce pro nás byla velkou výzvou, protože jsme jí na začátku zamýšlely zcela jinak. Chtěly jsme bambus nahradit tencelem, zahrnout do ní více barev a více udržitelných materiálů, ale pak se stala korona a my musely celou kolekci přehodnotit a přizpůsobit se. Výrobci nám totiž zahlásili stop stav a většina materiálů nebyla dostupná, což se bohužel děje doteď a stále jsou některé produkty nesehnatelné. Ale my si poradily!  Podívaly jsme se, které materiály jsou dostupné v ČR a navrhly kolekci právě z nich.

 

Každým rokem se zlepšujeme a tato kolekce je pro nás důležitým milníkem na naší dlouhé cestě za krásným a udržitelným prádlem a my jsme vděčné, že jste její součástí!   

 

 

Ája

spolumajitelka značky Paon

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení