SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

Paon 1st b-day

 

 

 

První prosincový večer roku 2017 byl ve znamení první narozeninové oslavy Paonu. Večírek, kterého se zúčastnilo nespočet gratulantů, probíhal ve velkém stylu. Šampaňské teklo proudem a vynikající domácí cupcakes mizely ze stolu závratnou rychlostí.

 Paon narozeniny, drinky

O hudební doprovod celé akce se postaraly houslové smyčce a zpěv sester Věnečkových nebo následný set Djs Eddie Mur & Yacube. Nedílnou součastí oslav v prostorách showroomu Heleny Dařbujánové na Letné. Byla i tombola, jejíž výtěžek byl věnován na projekty neziskové organizace Loono.

 

A proč právě Loono? Zaujal mě jejich projekt #prsakoule, na který jsem narazila na Facebooku. Řekla jsem si, že bych je moc ráda podpořila v tom, co dělají, a výsledkem byla tombola na naší oslavě,“ objasňuje Ája, majitelka Paonu. Proč se rozhodla právě pro ně a dodává, že kombinace podprsenek a prsou k tomu zkrátka vybízela.

  

Na události se nakonec vybralo čtyři tisíce korun, které putovaly na podporu osvěty prevence rakoviny prsu a varlat, které se Loono věnuje. Portfólio aktivit této neziskovky ale obsahuje mnohem víc - v rámci workshopů, vzdělávacích videí či kampaní na sociálních sítích lidskou cestou vysvětlují, jak je důležité chodit na pravidelná vyšetření, starat se o své srdce a zdraví celkově či jak provést první pomoc. Můžeme prozradit, že u tomboly vzájemné partnerství Loona a Paonu rozhodně nekončí a do budoucna plánují další spolupráci.  

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení