Usměj se, jsi krásná!

Paon 1st b-day

První prosincový večer roku 2017 byl ve znamení první narozeninové oslavy Paonu. Večírek, kterého se zúčastnilo nespočet gratulantů, probíhal ve velkém stylu. Šampaňské teklo proudem a vynikající domácí cupcakes mizely ze stolu závratnou rychlostí.
 
O hudební doprovod celé akce se postaraly houslové smyčce a zpěv sester Věnečkových nebo následný set Djs Eddie Mur & Yacube. Nedílnou součastí oslav v prostorách showroomu Heleny Dařbujánové na Letné ale byla i tombola, jejíž výtěžek byl věnován na projekty neziskové organizace Loono.
 
A proč právě Loono? Zaujal mě jejich projekt #prsakoule, na který jsem narazila na Facebooku. Řekla jsem si, že bych je moc ráda podpořila v tom, co dělají, a výsledkem byla tombola na naší oslavě,“ objasňuje Ája, majitelka Paonu, proč se rozhodla právě pro ně a dodává, že kombinace podprsenek a prsou k tomu zkrátka vybízela.
 
Na události se nakonec vybralo čtyři tisíce korun, které putovaly na podporu osvěty prevence rakoviny prsu a varlat, které se Loono věnuje. Portfólio aktivit této neziskovky ale obsahuje mnohem víc - v rámci workshopů, vzdělávacích videí či kampaní na sociálních sítích lidskou cestou vysvětlují, jak je důležité chodit na pravidelná vyšetření, starat se o své srdce a zdraví celkově či jak provést první pomoc.
Můžeme prozradit, že u tomboly vzájemné partnerství Loona a Paonu rozhodně nekončí, a do budoucna plánují další spolupráci.
 
 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG