SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

PICTORIAL&INTERVIEW: Juicy Pussy

 

 

 

Přinášíme vám další pictorial, tentokrát z focení, které bylo pod taktovkou fotografky Adely Bellini, make-up artistky Kačky Šulcové a MMA zápasnice Kateřiny Klinderové. Fotky se objevily i na titulní obálce magazínu MOMAG, a tak jsme se rozhodly udělat s Kateřinou ještě menší rozhovor.  

 

 

Jak ses dostala k bojovým uměním? Byl to tvůj sen?

Byla to taková náhoda. Poprvé jsem k tomu přičichla, když jsem dělala nárazově cage girl v ringu (ta, co nosí čísla v kleci - pozn. redakce), a pak skrze projekt Y od organizace OKTAGON MMA. To byl projekt, do kterého vybrali čtyři holky, které takový sport nikdy nedělaly, a za půl roku přípravy se šly pobít do klece s plnými pravidly jako profíci. Můj sen je posouvat své hranice a tohle byla opravdu trefa do černého, nikdy jsem nic takového nezažila.

 

Víme také, že máš vlastní business - prodáváš trendy paruky MyWigs. Proč zrovna paruky?

Pracovat s vlasy jsme chtěla už jako malá, bavilo mě to. Ale v době, kdy jsem se rozhodovala, co bych chtěla dělat, nebyl obor kadeřnice a vlásenkář moc lukrativní. Máma mě sice uhnala na hotelovku, ale ve finále jsem se sama vrátila k původnímu plánu. Jsem extravagantní, už od mala jsem vzbuzovala rozruch svojí výškou, tak proč to ještě nepodpořit. To, že nikdy nebudu neviditelná, jsem přijala s grácií. Paruky a neustálá změna image mi k tomu pomáhají.

 

Co se týče prádla, při zápasech musíš sázet na jistotu. Čemu ale dáváš přednost ve volném čase? Máš nějaké oblíbené kousky? Je to hodně o náladě, ale nejlíp se cítím v legínách, teniskách, sportovní podprdě nebo topu či mikině. Je to možná tím, že jsem hodně sportovně založená. Když je nálada, cítím se dobře i v šatech a podpatcích, vše záleží na mém momentálním vibu.

 

 

Kateřinu "Kundosaki" Klinderovou můžete sledovat na jejím IG @kundosaki_ Fotografku Adelu Bellini na IG @adelabellini a muah Kačku Šulcovou na IG @katesulcova.

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení