SLEVOVÝ KÓD "JSEMKRASNA" PRO SLEVU 15 %

PICTORIAL&INTERVIEW: Juicy Pussy

 

 

 

Přinášíme vám další pictorial, tentokrát z focení, které bylo pod taktovkou fotografky Adely Bellini, make-up artistky Kačky Šulcové a MMA zápasnice Kateřiny Klinderové. Fotky se objevily i na titulní obálce magazínu MOMAG, a tak jsme se rozhodly udělat s Kateřinou ještě menší rozhovor.  

 

 

Jak ses dostala k bojovým uměním? Byl to tvůj sen?

Byla to taková náhoda. Poprvé jsem k tomu přičichla, když jsem dělala nárazově cage girl v ringu (ta, co nosí čísla v kleci - pozn. redakce), a pak skrze projekt Y od organizace OKTAGON MMA. To byl projekt, do kterého vybrali čtyři holky, které takový sport nikdy nedělaly, a za půl roku přípravy se šly pobít do klece s plnými pravidly jako profíci. Můj sen je posouvat své hranice a tohle byla opravdu trefa do černého, nikdy jsem nic takového nezažila.

 

Víme také, že máš vlastní business - prodáváš trendy paruky MyWigs. Proč zrovna paruky?

Pracovat s vlasy jsme chtěla už jako malá, bavilo mě to. Ale v době, kdy jsem se rozhodovala, co bych chtěla dělat, nebyl obor kadeřnice a vlásenkář moc lukrativní. Máma mě sice uhnala na hotelovku, ale ve finále jsem se sama vrátila k původnímu plánu. Jsem extravagantní, už od mala jsem vzbuzovala rozruch svojí výškou, tak proč to ještě nepodpořit. To, že nikdy nebudu neviditelná, jsem přijala s grácií. Paruky a neustálá změna image mi k tomu pomáhají.

 

Co se týče prádla, při zápasech musíš sázet na jistotu. Čemu ale dáváš přednost ve volném čase? Máš nějaké oblíbené kousky? Je to hodně o náladě, ale nejlíp se cítím v legínách, teniskách, sportovní podprdě nebo topu či mikině. Je to možná tím, že jsem hodně sportovně založená. Když je nálada, cítím se dobře i v šatech a podpatcích, vše záleží na mém momentálním vibu.

 

 

Kateřinu "Kundosaki" Klinderovou můžete sledovat na jejím IG @kundosaki_ Fotografku Adelu Bellini na IG @adelabellini a muah Kačku Šulcovou na IG @katesulcova.

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG