SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

Písecký víkend módy a designu

Je to týden, co jsme se s celým Paon týmem vydaly do krásného jihočeského města Písku, kde se konal Písecký víkend módy a designu. Tentokrát jsme nejely pouze prodávat naše produkty, ale účastnily jsme se jako předvádějící značka i módní přehlídky, které se konala v sobotu večer. 

 

Naše cesta do Písku začala velmi komickým momentem, kdy jsme vyjížděly od známého parkoviště u Mekáče na Praze 5 a proti nám šla skupina mladíků, kteří na nás ukazovaly. S Rebekou, mojí kolegyní, jsme si říkaly, proč na nás ukazují. Kluci ukazovali kamsi doprava, stále jsme netušily, o co jim jde. Nejdříve jsme si myslely, že vyjíždíme špatným směrem, ale nebylo tomu tak. Z parkoviště jsme vyjely a pak jsme to už neřešily. Asi po 3 ujetých kilometrech se mě Rebeka ptá ,,Hele, dávala jsem ti to kafe, co jsem ti koupila?” a já odpověděla, že nedala. Následně si Rebeka uvědomila, že kafe nechala na střeše auta a to byl také důvod proč jsme se stali zájmem kolemjdoucích mužů. Řekly jsme si, že pro začátek cesty, opravdu skvělá historka, když jsme jí během dopoledního fittingu říkaly ostatním. 

 

Naše první a zatím poslední přehlídka byla před třemi roky a od té doby nebyla žádná jiná příležitost ji mít, a proto jsme byly vděčné, že jsme mohly jet s Paonem právě do Písku a opět si celou přípravu módní přehlídky vyzkoušet. 

 

U přehlídky je příprava všechno a právě proto jsme byly nadšené, když během fittingu (zkoušení produktů na modelkách před přehlídkou) vše všem krásné sedělo a my si mohly částečně oddechnout, bouchnout prosecco a v klidu si dojít na oběd. 

 

 

Při generálce jsme se snažily modelky povzbudit, aby byly hrdé na své tělo a přehlídku si užily. Naše Ebi vybrala krásnou písničku od Ewy Farne “Tělo”, kterou od přehlídky nemůžeme dostat z hlavy. Pak už následovalo jenom nervózní čekání, úvod přehlídky a několik značek, které byly před námi. To byly např. Vasky, Bagind, Lay Sedláková nebo Ecstatic. Všechno se pak semlelo hrozně rychle, zdálo se nám téměř nemožné během 4 minut svléknout 11 modelek z předchozích modelů do našeho prádla, ale sama jsem oblékla asi 3 modelky a než jsem se stačila otočit na Rebeku a Togi, jestli nepotřebují pomoct, tak už všechny modelky stály připravené na finální kontrolu, jestli jim někde neleze prso nebo kalhotky jsou dobře oblečené, což jsem překontrolovala já. 

 

Na přehlídku jsme modelky oblékly do braletek a kalhotek z aktuálních kolekcí, doplnily jsme je o naše župánky a předvedly jsme dokonce naší novou DOTs kolekci, která vyjde začátkem listopadu. 

 

Musím říct, že to byl adrenalin, ale neskutečně jsem si to užila. Pak už jsem jenom ze sálu slyšela tleskání! Byla jsem nadšená, když jsem viděla, že modelky si to moc užívaly. Natálie Debnárová se tam tak roztančila, že roztleskala celý sál a byla cítit energie, která se na diváky bleskurychle přenesla. Právě Natálka nás také s Togi dovedla na defilé, kde jsme sklidily potlesk a byly na náš celý tým a modelky pyšné! Mezi nimi se objevila i Petra Nesvačilová, Lucie van Koten, Natálie Halouzková nebo rozzářená Kateřina Pechová. 

Jsme velmi vděčné za tuto přehlídku a za lidi, kteří se jí účastnili. Navázaly jsme tam nová přátelství, získaly nové zkušenosti a upevnily naše vztahy v týmu.

 

Natálie Debnárová, Natálie Halouzková Paon

 

 

Jednoduše jsme si to užily! A po nedělním prodeji na design marketu jsme odjížděly sice velmi unavené, ale s příjemným pocitem, že se to povedlo. - Ája 

 

 

 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení