Usměj se, jsi krásná!

Proč ženy nosí spodní prádlo z bambusu? Přečtěte si přednosti tohoto materiálu

Když se řekne bambus, asi si jen málo z nás představí textilní látku, která se z něj vyrábí. S Paonem jsme ho objevily před dvěma lety, když jsme hledaly látku, která se bude příjemně nosit a půjdou z ní vyrobit kalhotky. Když jsme narazily na bambus, měly jsme jasno! Překvapilo nás, že látka z této rostliny má tolik skvělých benefitů. 
 
Bambus lze použít buď 100% a nebo s 4% či 6% příměsí elastanu. My využíváme látku s elastanem, aby bylo prádlo dostatečně pružné.
Náš bambus má certifikaci OEKOTEX–100, která zaručuje zdravotní vhodnost látky pro tělo.Neobsahuje žádné chemikálie ani karcinogeny. 
Důležitými benefity bambusu jsou jeho hypoalergennost a přírodní antiseptičnost.
 
Tento materiál je vhodný i pro úplná miminka a lidi s velmi citlivou pokožku. Látka navíc skvěle odolává bakteriím, zápachům a velmi dobře nasává vlhkost - dokonce až 4x více než bavlna. Tyto vlastnosti u prádla jistě oceníte! 
 
Dalším důvodem proč nosit bambus je jeho termoizolační schopnost, která je dána strukturou vláken. To se hodí jak v zimním období, tak v letních dnech. V zimě vás bambus zahřeje a v létě naopak ochladí. Je tedy ideální pro jakékoliv roční období. 
 
My bambus milujeme pro všechny tyto vlastnosti, ale obzvlášť kvůli jeho neuvěřitelné hebkosti! Můžete si ho vyzkoušet na vlastní kůži v našem showroomu. Najdete ho ve všech našich kalhotkách kromě NAT kolekce z biobavlny a u LILY a VELVET bralettek, které jsou ním podšité z vnitřní strany. 
 
Snímek obrazovky 2019-11-13 v 16.00.43
 
 
- Ája

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG