SLEVOVÝ KÓD "JSEMKRASNA" PRO SLEVU 15 %

Proč ženy nosí spodní prádlo z bambusu? Přečtěte si přednosti tohoto materiálu

Když se řekne bambus, asi si jen málo z nás představí textilní látku, která se z něj vyrábí. S Paonem jsme ho objevily před dvěma lety, když jsme hledaly látku, která se bude příjemně nosit a půjdou z ní vyrobit kalhotky. Když jsme narazily na bambus, měly jsme jasno! Překvapilo nás, že látka z této rostliny má tolik skvělých benefitů.   

 

Bambus lze použít buď 100% a nebo s 4% či 6% příměsí elastanu. My využíváme látku s elastanem, aby bylo prádlo dostatečně pružné. Náš bambus má certifikaci OEKOTEX–100, která zaručuje zdravotní vhodnost látky pro tělo.Neobsahuje žádné chemikálie ani karcinogeny.  Důležitými benefity bambusu jsou jeho hypoalergennost a přírodní antiseptičnost.  

 

Tento materiál je vhodný i pro úplná miminka a lidi s velmi citlivou pokožku. Látka navíc skvěle odolává bakteriím, zápachům a velmi dobře nasává vlhkost - dokonce až 4x více než bavlna. Tyto vlastnosti u prádla jistě oceníte!   

 

Dalším důvodem proč nosit bambus je jeho termoizolační schopnost, která je dána strukturou vláken. To se hodí jak v zimním období, tak v letních dnech. V zimě vás bambus zahřeje a v létě naopak ochladí. Je tedy ideální pro jakékoliv roční období.   

 

My bambus milujeme pro všechny tyto vlastnosti, ale obzvlášť kvůli jeho neuvěřitelné hebkosti! Můžete si ho vyzkoušet na vlastní kůži v našem showroomu. Najdete ho ve všech našich kalhotkách kromě NAT kolekce z biobavlny.

   

 

#wecare  

 

 

- Ája

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG