SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

Rozhovor NATĚLO: “Ženské tělo a spodní prádlo jsou v dokonalé symbióze a harmonii.” říká Cara

Cara je blogerkou, youtuberkou a televizní reportérkou. Její vášní je spodní prádlo a kromě záliby v netradičních kouscích na ní milujeme její otevřenost a lásku k sobě samé. Caru jsme vyzpovídaly v rozhovoru o prádle, sebelásce a palčivých tématech, která se pravidelně objevují na jejích sociálních sítích. Přečtěte si jeden z našich nejotevřenějších rozhovorů!   

 

Caro, říkáš o sobě, že jsi expertka na spodní prádlo. V čem je pro tebe právě tahle část oblečení zajímavější než ostatní?

Občas se pro vášeň špatně nachází slova, ale pokusím se. Ženské tělo a spodní prádlo jsou v dokonalé symbióze a harmonii. Když je dobře ušité a žena se v něm cítí komfortně, má to vliv na její vnímání sebe sama, sebevědomí, chování, postoj těla a pocit během dne. Když vejdu do obchodu se spodním prádlem, cítím adrenalin!

 

Na svém Youtube kanálu mluvíš i o věcech, které jsou obvykle spíše tabu - kromě spodního prádla se videa týkají řady dalších intimních záležitostí. :) To je v Česku celkem neobvyklé, jakou dostáváš zpětnou vazbu od sledujících?  

Úplně skvělou a moc to pro mě znamená! Jsem člověk, který jedná pocitově a tušila jsem, že tohle lidi bude brát a ocení, že se konečně někdo snaží s těmito tématy jít na veřejnost! Nepřijde mi nic divné na sdílení názorů a zkušeností, které se týkají mého každodenního života. Všichni máme sex, chceme orgasmus, chceme kvalitní a silný vztah s partnerem. Chtěla jsem mít takto zaměřený kanál, ačkoli to není trend a mainstream. Jsem jedna z mála, možná jediná, kdo točí podobná videa a zároveň mám cit je točit nevulgárně.  

 

Plánuješ nějaká nová témata, kterým se chceš věnovat?  

Nejsem moc plánovač. Jsem Vodnář, jednám nahodile. Občas mě něco napadne a když to nenatočím hned, stává se, že za týden mi to video přijde strašně hloupé. Moje tvorba se bude dál týkat prádla, sexu, vztahů. Chci v ženách probouzet smyslnost. Jediné, co plánuji a těším se na změnu contentu, je svatba a těhotenství. Jsem hrozně zvědavá na sebe jako matku.

 

Jaký je tvůj recept na sebelásku a lásku ke svému tělu?  

Jestli se chcete milovat, buďte v klidu, meditujte, cvičte jógu a naučte se říkat NE. Uvědomte si, co chcete od partnera a nehledejte lásku z telenovely. Hledejte lásku z přesvědčení. Hádky jsou všude, ale základ musí být pevný. Své tělo budete milovat, když ho budete v každé fázi vnímat jako dokonalé. DOKONALOST není nic nedostižného, vnímám ji jako fakt a aktuální přítomný stav. Jak je to teď, tak je to dokonalé, nemůže to být jinak a když chci něco jiného, mohu začít pracovat na změně. Dělejte věci pro sebe a pro své pohodlí. Když budete kupovat prádlo podle ostatních, budete v rozporu. 

 

Když si můžeš vybrat, sáhneš raději po bralettce, nebo po podprsence s kosticemi?  

Častěji bralettka, mám ráda komfort. Když mě ale prádlo ohromí a má kostici, stejně si ho koupím. Jde o barvy, střih, vzor. To napětí před tím, než ji oblečeš a čekáš, co ti provede s dekoltem. :D  

 

Jaké spodní prádlo nosíš nejraději? A jaký je tvůj nejoblíbenější Paon kousek?  

Barevné a zajímavé. Ráda spodní prádlo přiznávám v outfitu. Ideální podprsenka má pro mě netradiční střih, aplikace ve výstřihu. Většinou pokukuji po korzetových, trianglových, balkonových a plunge podprsenkách. Nemám ráda tanga, podle mě nejsou hygienická. A miluju bodýčka. Nejoblíbenější Paon kousek je FEEL bralette.

 

Je něco, co bys ráda vzkázala čtenářkám blogu Paonu?  

Kupujte si prádlo pro svoji radost a drážděte svou ženskost. 

 

 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení