SLEVOVÝ KÓD "JSEMKRASNA" PRO SLEVU 15 %

Rozhovor NATĚLO: “Ženské tělo a spodní prádlo jsou v dokonalé symbióze a harmonii.” říká Cara

Cara je blogerkou, youtuberkou a televizní reportérkou. Její vášní je spodní prádlo a kromě záliby v netradičních kouscích na ní milujeme její otevřenost a lásku k sobě samé. Caru jsme vyzpovídaly v rozhovoru o prádle, sebelásce a palčivých tématech, která se pravidelně objevují na jejích sociálních sítích. Přečtěte si jeden z našich nejotevřenějších rozhovorů!   

 

Caro, říkáš o sobě, že jsi expertka na spodní prádlo. V čem je pro tebe právě tahle část oblečení zajímavější než ostatní?

Občas se pro vášeň špatně nachází slova, ale pokusím se. Ženské tělo a spodní prádlo jsou v dokonalé symbióze a harmonii. Když je dobře ušité a žena se v něm cítí komfortně, má to vliv na její vnímání sebe sama, sebevědomí, chování, postoj těla a pocit během dne. Když vejdu do obchodu se spodním prádlem, cítím adrenalin!

 

Na svém Youtube kanálu mluvíš i o věcech, které jsou obvykle spíše tabu - kromě spodního prádla se videa týkají řady dalších intimních záležitostí. :) To je v Česku celkem neobvyklé, jakou dostáváš zpětnou vazbu od sledujících?  

Úplně skvělou a moc to pro mě znamená! Jsem člověk, který jedná pocitově a tušila jsem, že tohle lidi bude brát a ocení, že se konečně někdo snaží s těmito tématy jít na veřejnost! Nepřijde mi nic divné na sdílení názorů a zkušeností, které se týkají mého každodenního života. Všichni máme sex, chceme orgasmus, chceme kvalitní a silný vztah s partnerem. Chtěla jsem mít takto zaměřený kanál, ačkoli to není trend a mainstream. Jsem jedna z mála, možná jediná, kdo točí podobná videa a zároveň mám cit je točit nevulgárně.  

 

Plánuješ nějaká nová témata, kterým se chceš věnovat?  

Nejsem moc plánovač. Jsem Vodnář, jednám nahodile. Občas mě něco napadne a když to nenatočím hned, stává se, že za týden mi to video přijde strašně hloupé. Moje tvorba se bude dál týkat prádla, sexu, vztahů. Chci v ženách probouzet smyslnost. Jediné, co plánuji a těším se na změnu contentu, je svatba a těhotenství. Jsem hrozně zvědavá na sebe jako matku.

 

Jaký je tvůj recept na sebelásku a lásku ke svému tělu?  

Jestli se chcete milovat, buďte v klidu, meditujte, cvičte jógu a naučte se říkat NE. Uvědomte si, co chcete od partnera a nehledejte lásku z telenovely. Hledejte lásku z přesvědčení. Hádky jsou všude, ale základ musí být pevný. Své tělo budete milovat, když ho budete v každé fázi vnímat jako dokonalé. DOKONALOST není nic nedostižného, vnímám ji jako fakt a aktuální přítomný stav. Jak je to teď, tak je to dokonalé, nemůže to být jinak a když chci něco jiného, mohu začít pracovat na změně. Dělejte věci pro sebe a pro své pohodlí. Když budete kupovat prádlo podle ostatních, budete v rozporu. 

 

Když si můžeš vybrat, sáhneš raději po bralettce, nebo po podprsence s kosticemi?  

Častěji bralettka, mám ráda komfort. Když mě ale prádlo ohromí a má kostici, stejně si ho koupím. Jde o barvy, střih, vzor. To napětí před tím, než ji oblečeš a čekáš, co ti provede s dekoltem. :D  

 

Jaké spodní prádlo nosíš nejraději? A jaký je tvůj nejoblíbenější Paon kousek?  

Barevné a zajímavé. Ráda spodní prádlo přiznávám v outfitu. Ideální podprsenka má pro mě netradiční střih, aplikace ve výstřihu. Většinou pokukuji po korzetových, trianglových, balkonových a plunge podprsenkách. Nemám ráda tanga, podle mě nejsou hygienická. A miluju bodýčka. Nejoblíbenější Paon kousek je FEEL bralette.

 

Je něco, co bys ráda vzkázala čtenářkám blogu Paonu?  

Kupujte si prádlo pro svoji radost a drážděte svou ženskost. 

 

 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG