SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

Rozhovor NATĚLO: V prádle se chci cítit krásná a sexy, i kdyby to mělo být „jen” pro mě, říká Karolína Mlejnková

Karolíně je 21 let,  kromě studia češtiny a francouzštiny se věnuje fotomodelingu, a také se objevila v několika hudebních klipech - třeba Øtchi od Mirai. Během focení pro Paon jsme ji trochu vyzpovídaly a zjistily jsme, co jí baví na focení, jaké je její oblíbené tetování nebo podle čeho si vybírá spodní prádlo!

 

 

Jak ses dostala k fotomodelingu? V podstatě skoro náhodou. S kamarádkama jsme chodily fotit už jako malý holky a později jsem měla možnost se podílet na několika projektech díky známým, kteří se na mě obrátili. Postupem času jsem se začala objevovat v portfoliu různých lidí a díky tomu se mi začali ozývat další a další fotografové. A vlastně to tak funguje celou tu dobu, z čehož mám neskutečnou radost. Snažím se na sobě neustále pracovat, zdokonalovat se a je skvělý, že vidím pokroky, i když jsou třeba jen malé. Našla jsem se v tom a jsem šťastná, že mohu dělat něco, co mě baví a naplňuje, ačkoliv je to občas šíleně náročné, obzvlášť se všemi ostatními aktivitami - školou, prací, a tak dále. 

 

Co tě na fotomodelingu baví? Baví mě snad každá jeho fáze - od domlouvání se na tom, co se bude fotit, přes samotné focení až po výsledky. Hodně si vybírám s kým budu a nebudu pracovat a nerada jsem pro fotografy jen další modelka, kterou si nafotí. Ráda v nich nacházím spíš „přátele” a někoho, na koho budu ráda vzpomínat, což se mi ve většině případech daří. Ale občas to jinak nejde, člověk si na to musí zvyknout.  A obecně je mi příjemnější pracovat spíš s mužským než s ženou.

 

Kromě toho že se věnuješ fotomodelingu taky studuješ češtinu a francouzštinu. Proč sis vybrala zrovna tyto obory? K češtině jsem měla kladný vztah odjakživa. Na základce i střední jsem měla skvělé češtinářky, takže asi i díky nim. Miluju ji, je krásná a chtěla jsem se v ní dál zlepšovat a věnovat se jí víc. Ráda bych do budoucna dělala korektury, ale kdo ví, kam mě život zanese. Zatím si občas ještě v některých věcech nejsem 100% jistá, takže se na tom snažím neustále pracovat a neustále se učit a učit. A to samé platí i u té francouzštiny. Pro tu mám slabost taky už někdy od základní školy - už v tu dobu jsem věděla, že bych tenhle jazyk chtěla umět. Naopak jsem nevěděla to, jak je těžký, haha.

 

Hned na první pohled zaujmeš svými tetováními. Které je tvé oblíbené a proč?

Nejoblíbenější určitě to na zádech od Duhovky. Má pro mě největší význam, jelikož láska sama o sobě je pro mě v životě velmi důležitá. Ať už je tím myšleno cokoliv. Připomíná mi moji maminku, kterou strašně moc miluju. Zároveň jsem si ho nechala udělat v době, kdy jsem prožívala svou první velkou lásku a začala to poznávat i z tohohle hlediska. Jen mě mrzí, že si ho nikdy nebudu moct sama prohlédnout. Ale ve finále to má své kouzlo. 

 

Zahrála sis i v několika hudebních klipech. Baví tě stát spíše před foťákem, nebo kamerou?

Musím přiznat, že momentálně spíš před kamerou. Ale je to možná i tím, že je to oproti focení něco, co není tak časté. Ve videu se mohu více projevit a využít nějaké své „schopnosti” (haha).Líbí se mi i to, že mě mohou lidi zas vidět trochu jinak, než jak mě vidí na fotce. Obojí je super, při focení jsem si více jistá, ale ráda bych se teď vyřádila trochu víc i před tou kamerou. :) Něco jsem teď měla možnost zase natočit a těším se, až vše budu moct prozradit a ukázat. 

 

S Petrem Klempou pořádáte foto a video workshopy. Přiblížíš nám trochu, o co jde?

Ano, ano. Momentálně jsou workshopy pořádány několikrát ročně skrze FotoŠkodu. Petr se zaměřuje na Portrét, Video a Postproces - a já mu chodím dělat modelínu. Je to vlastně čistě jeho záležitost, ale já se prostě už nějak beru jako její součást. A jsem mu moc vděčná za to, že díky němu mám možnost tohle zažívat. Vlastně celkově jsem moc ráda, že můžu tvořit právě s ním!  Každý workshop je něčím jiný - jednak lidmi a jednak i tím, co je konkrétně na fotce/videu/úpravě nejvíce zajímá. Péťa se to snaží vždy alespoň trochu přizpůsobit a vyhovět tak všem, což je podle mě úplně super! Trvají vždy okolo čtyř hodin. Hodně mi to dalo a dává. Mimo nové zkušenosti mi to neustále dodává víc a víc odvahy vystupovat z komfortní zóny, jsem totiž paradoxně pěknej stydlín!

 

Jak bys popsala svůj styl oblékání?

„Míň je víc” a hlavně pohodlně. Pokud mi něco pohodlné není, může to být sebevíc trendy nebo hezké, ale já to nosit nebudu. V šatníku mám převážně černou, občas šedou a bílou. Barvy jen výjimečně, těm moc šance nedávám. A jak jsem řekla na začátku, sázím spíš na jednoduché kousky. 

 

Záleží ti na výběru kvalitního spodního prádla? Dáváš přednost svůdnosti, nebo pohodlnosti?

Záleží. Dávám přednost spíš pohodlnosti. Výhra je kombinace obojího. Takové kousky mám nejraději. Chci se v prádle cítit pohodlně, ale zároveň se v něm chci cítit krásná a „sexy”. A to klidně „jen” pro sebe samu! To je ve finále stejně to nejpodstatnější. Na druhou stranu; podprsenky občas moc ráda nechávám doma v šuplíku. 

 

Jaký je tvůj oblíbený Paon kousek?

Nejvíc jsem si zamilovala LACE STRIPES bralettku, kterou jsem si musela z showroomu i odnést! To je skvělý příklad pohodlného a zároveň krásného i svůdného prádla. Navíc miluju krajky a tahle je opravdu krásná!  

 

 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení