SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

Sójové svíčky Paon x SOJO

 

Mohlo mi být tak 9 let, když jsem si poprvé hrála u nás na chatě v Jižních Čechách s sestrama Krausovýma, které měly chatu kousek od té naší. Jako všechny děti jsme využívaly rozlehlé krajiny, lesů a naší vlastní fantazii k různým nezbednostem. V tu dobu jsem vůbec nepomyslela na to, že se s oběma pak znovu spojím i v dospělém a profesním životě. Poprvé to bylo, když nám Karolína, jakožto začínající grafička, navrhla naše Paon logo a první packaging. Toto logo, tak jak vzniklo před 5 lety používáme dodnes. Jsem nadšená, že mi pak osud přihrál do cesty i Ivetu, ségru Karolíny, která založila značku svíček Sojo. 

 

Iveta vyrábí svíčky ze 100% sójového vosku, jsou s bavlněným knotem a vše dělá ručně. Samozřejmě nádherně voní a ihned jsme se do nich v Paonu zamilovaly. Hned mě napadlo, že bychom naše dva brandy mohly propojit. Všichni totiž milují svíčky a hlavně v podzimním a zimní období. 

 

S Ivetou byla moc příjemná spolupráce a vytvořily jsme přesně to, co jsem pro Paon zamýšlela. Jednu klasickou svíčku pro každodenní dodání sebevědomí a pohody. Druhou vánoční, pro příjemně strávené sváteční večery a navození té správné atmosféry. 

 

 

 

Už teď si u nás můžete zakoupit svíčku “Buď svá”, která voní po opojném santalovém dřevu, levanduli a špetce vanilky. Vánoční edice svíčky “Přej si něco” vás potěší typickou, ale nestárnoucí kombinací skořice a pomeranče. Svojí vůní vám budou svíčky dělat společnost přibližně 20 hodin, taková je délka jejich hoření, ale nezapomeňte knot vždy po jednotlivých zfouknutí plamenu zastřihnout, aby vám při dalším zapálení svíčka dobře hořela. Svíčky navíc mají šroubovací víčko, můžete si je tedy vzít kamkoliv s sebou, kde potřebujete vytvořit příjemnou atmosféru. 

 

 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení