SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

Tělo s příběhem x Paon

Ten příběh mě chytil za srdce. Poprvé jsem o Tělu s příběhem slyšela, když o svém projektu mluvily Kateřina a Lucka v DVTV. Mluvily upřímně o krásném projektu, který dodává sílu a víru v krásu svého vlastního těla. Myšlenku sebepřijetí se snažíme prezentovat i v Paonu, protože podle nás není nic důležitějšího, než se vzájemně podporovat a sdílet to, jaké jsme a nebát se to veřejně ukázat.

 

 

Zanedlouho po zhlédnutí jsem holky oslovila s návrhem společného focení v našem prádle. Jsem moc ráda, že nabídku bez váhání přijaly a v září jsme nafotily společnou sérii fotek. Aneta Benediktová na nich zachytila pět nádherných žen se zajímavými životními příběhy. Chtěly jsme předat jejich zkušenosti a zážitky, kterými mohou inspirovat i ostatní a dodat jim sílu a energii.

 

NIKOL

Je krásná maminka čtyř dětí. Cituji “Jsem hrdá na své tělo. Dokázala jsem otěhotnět, odnosit, porodit a odkojit čtyři děti. Tělo zvládne zázraky. Doslova.” 

 

 

Na otázku, kde se skrývá její největší síla odpověděla: “V dětech. Díky nim dokážu být silnější, než si myslím. Každý by si měl věřit, ať říká kdokoliv cokoliv.”  

 

KÁŤA

Velká bojovnice a nádherná žena, která zhubla neuvěřitelných 83 kg, má za sebou dvě náročné operace kůže a je důkazem, že když člověk chce, tak to rozhodně jde. A kde se skrývá její největší síla? “Určitě nezlomná vůle a vidět všechno z té lepší strany. Vidět v lidech dobro.”

 

 

Ostatním vzkazuje…"Myslím si, že zvlášť v téhle době je nejdůležitější pečovat o své tělo i psychiku. Jíst kvalitní stravu, mít dostatek spánku, pohybu a co nejméně se stresovat. Tělo je jediné místo, kde musíme žít, važme si ho.”    

 

BÁRA 

Příběh Baru nemůžeme přepisovat. Musíte si ho přečíst tak, jak ho sepsala ona sama vlastními slovy…

 

"Od mala jsem měla problémy se sebevědomím a vždy na sobě hledala chyby. Velký zvrat přišel před třemi lety, kdy mi byl zjištěn vzácný druh rakoviny a to dermatofibrosarcoma protuberans, kterým onemocní až 1 člověk z milionu ročně. Já v té době měla roční vytouženou holčičku a pěkně to se mnou zamávalo. Vzhledem k tomu, že byl nádor velmi agresivní a usídlil se mi na hlavě, kde mi prorostl až do lebky, bylo třeba přistupovat velmi razantně. Z hlavy mi byl odstraněn nejen nádor, ale i kůže, tkáň, část lebky, čelistní kloub, ale i část vnitřního ucha. Do vzniklé “díry” mi byla našita tkáň ze širokého svalu zádového, aby byl můj mozek alespoň částečně chráněn. Byla to pro mne velká zkouška a ze začátku to nebylo jednoduché, zžít se se svým novým vzhledem. Pomohlo mi hodně mé okolí a také vypsat se z toho. Dnes je mi 35 let, rok po operaci se mi narodil syn a já jsem opravdu šťastná a troufám si říci, že i zdravá. A to, že mám díru v hlavě? Zvykla jsem si a beru to jako část mého nového já.”

 

Baru vzkazuje ať myslíte pozitivně, jdete si za svými sny a radujete se z maličkostí. 

       

 

ANET

Její tělo nese známky života, odnosila své miminko a jejím největším příběhem je těhotenství. Bylo to pro ni krásných a náročných 9 měsíců, které ji navždy poznamenaly, samozřejmě v dobrém. “Má největší síla je v mé hlavě a srdci, i když to občas není vidět, tvrdě si jdu za tím, co doopravdy chci. Všem ostatním, především ženám, bych vzkázala, ať jsou vždy samy sebou. I přes nesouhlas a kritiku ostatních. To je posune tam, kam chtějí a tam, kde mají být.”  

   

 

KATEŘINA 

Kateřina je spoluzakladatelkou projektu Tělo s příběhem a mladá maminka. Má syna Jeníka a druhé miminko právě nosí v bříšku. Její příběh je o tělu, které dokáže odnosit zdravé a úžasné děti.

 

V čem je její největší síla? "Ve víře a v sebejistotě. Jedna z krás na ženě, je její zdravé sebevědomí.” Ráda by vzkázala ostatním "Každé tělo má svůj příběh. A příběh o mateřství je jeden z těch nejkrásnějších."   

 

 

Upřímně, focení s Nikol, Káťou, Baru, Anet a Kateřinou bylo to nejpříjemnější a nejhezčí, co se stalo za poslední dobu. Takové příjemné holčičí odpoledne. My jsme moc vděčné, že se něco takového mohlo uskutečnit, protože to, jak vnímáme naše tělo, nás ovlivňuje celý náš život. 

 

A za mě a celý Paon, už dodám pouze jediné: Každá jiná, všechny krásné.

 

Ája   

 

 

 

 

 

Můžete se podívat na video, jaká atmosféra na focení panovala...        

 

 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení