10% slevový kód na první objednávku "VITEJVPAONU". Při nákupu nad 2500,- máte dopravu zdarma.

Tipy na vánoční dárky od Áji

Lokální české  a slovenské značky a obchody miluji. Líbí se mi různorodost, odvaha a kreativita každého člověka, který se pustí do vlastního snu, který převede ve skutečnost a proto vám chci ukázat několik oblíbených značek, které můžete podpořit v jejich kreativitě a nakoupit u nich krásné vánoční dárky.

 

Alma kosmetika @alma_naturalcosmetics

První lokální značkou je kosmetika Alma, kterou jsem poprvé poznala pár let nazpět, kdy jsme prodávaly naše prádlo na vánočním lemarketu a Alma byla hned naproti nám. Celý den jsem tam chodila nakukovat a očichávat, až jsem si samozřejmě odnesla několik produktů.

 

 

Gumičky a čelenky Mona @mona_cze

Tuto značku si nedávno založila Simča, moje spolužačka ze základky a já jsem nadšená! Krásné čelenky a gumičky vyrobené ze zbytků látek. Doporučuji si rychle koupit tu, která se vám líbí. Každý produkt může být vyroben jenom v pár kusech, protože látky je vždy omezené množství.

 

 

Šperky Niika @niika_cz

Tyto šperky jsem opět objevila asi 2 roky nazpět na prodejním marketu a od té doby jsem věrnou zákaznicí. Moc se mi líbí jejich jednoduchost, kvalita a rose gold pozlacení, které miluji! 

 

 

Lvice v porcelánu @lvicevporcelanu

Roztomilé talířky a mističky s jemným designem a krásným poselstvím, na které mám spade už hodně dlouho. Tak snad mi něco Ježíšek nadělí!

 

 

Flam label @flam_label

Za tímto lokálním projektem stojí Mirka, se kterou jsme se pracovně spojily několik let nazpět, když nám natáčela video o Paonu. Moc se mi líbí, její přístup k materiálům a střihům. Její šaty a halenky jsou velmi vzdušné a elegantní!

 

 

Blombee produkty do koupele @bloombee.sk

Co mě v zimě opravdu zachraňuje je horká vana, kterou si ráda v rámci osobního wellnessu alespoň jednou týdne dopřeji. Miluji sůl, pěnu a různé koupelové bomby. Čím voňavější, tím lepší! Nadchla jsem se pro tuto slovenskou značku handmade, vegan a cruelty free produktů do koupele.

 

 

Cannor @cannorcz

Jako poslední vám chci představit kosmetiku Cannor, do které jsem se zamilovala na první použití! Poprvé jsem ji poznala letos v září, když jsme s Paonem byly v Písku a připravovaly tam módní přehlídku. Vyrábí své produkty v Česku a pracují hodně s CBD, ale co je naprosto božská věc je jejich sprej na polštář, jehož vůně vás během několika minut unese do světa spánku. 

 

 

Ať už jsou Vánoce či ne, udělejte si radost sobě nebo svým blízkým a podpořte značky kolem sebe. Práce za tím vším, co vidíte jako výsledný produkt na e-shopu a na IG, je ohromná. Rozzáříte tak tím den jedné nebo více osobám, kteří za značkou stojí a o tom to přeci je. Dělat druhým hezčí den a krásnější Vánoce.

 

- Ája

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG