SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

Valentýn - Láskou sobě, lásku tobě.

Musím se přiznat, že jsem Valentýn nikdy nijak neslavila. Nebyl to pro mě podstatný svátek, i když jsem měla přítele nebo byla sama. Láska by se totiž měla oslavovat každý den a nejenom jeden den v roce. 

 

A nejenom ta partnerská, ale láska k rodičům, prarodičům, kamarádům, domácím mazlíčkům, ale také k nám samým. Láska je za mne tím nejsilnějším kouzlem, které nám pomáhá přečkat i ta nejhorší období. Lásku potřebujeme k životu, aby byl naplněný a spokojený. 

 

Často zapomínáme, ale na lásku právě k sobě samým. Nelíbí se nám, jak vypadáme, jaké máme tělo, jak jsme zase přibraly po těch Vánocích. Nelíbí se nám, že se nám opět něco nedaří, že se nechováme, tak jak bychom chtěly. Všechny tyto věci jsou ale pouze v naší hlavě a nikdo to nezmění, pokud my sami nebudeme chtít. Láska k sobě je silná čarodějka, která nás může posunout o krok více k našemu spokojenějšímu já. 

 

 

Byla bych proto ráda, kdybyste se během nejenom tohoto Valentýnského období, ale každý den zastavily a udělaly něco malého pro sebe. Třeba si zašly na procházku, uvařily si dobrou večeři, nebo udělaly něco, co jste dlouho chtěly, ale neměly jste na to čas nebo jednoduše jste to odkládaly na později. Stačí pár minut ze dne věnovat sám sobě a učit se o sobě více a více. Věřím v to, že když se naučíš mít ráda samu sebe, budeš nepodmíněně milovat i ty druhé. Láskou sobě, lásku tobě.

 

 

Mrkni na naše nové valentýnské svíčky

 

 

- Vaše Ája

 

 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení