10% slevový kód na první objednávku "VITEJVPAONU". Při nákupu nad 2500,- máte dopravu zdarma.

Vyřešte vánoční dárky lokálně

Tipy na Vánoční dárky od lokálních značek 

 

Vánoce jsou za rohem a my v Paonu už se moc těšíme na čas strávený s rodinou, cukroví a odpočinek. Těšíte se taky? S Vánoci samozřejmě přichází trochu stresu, jaké dárky komu pořídit, tak to nenechávejme na poslední chvíli, ať se tomu vyhneme. 

 

Připravily jsme pro vás pár tipů na vánoční dárky od lokálních značek, které si zakládají na stejných hodnotách jako my. Pečlivá lokální výroba, neotřelý design nebo udržitelné a přírodní materiály. Inspirujte se a věnujte svým blízkým poctivé dárky od českých značek. 

 

Bagind je česká značka kožených doplňků se srdcem zcestovalého dobrodruha, se kterou nás pojí rafinované střihy a neotřelý design. Produkty navrhují také v Čechách. Praktická Kiara Misty nebo oblíbená Belka jsou kabelky, které si zamilujete stejně jako my. 

 

Wuders jsou naši moravští kamarádi. Rodinná firma sídlí v Hodoníně, kde vyrábí udržitelný nábytek z masivu. Odkládací stolek Jordan, poličky Brooklyn a Baron jsou krásné dárky, které vám vydrží několik generací. 

 

 

S českou značkou Vasky nás pojí láska k poctivému řemeslu. Každý pár těchto bot projde pod rukama až 12 ševců. Dámské Lydie, jsou krásné kožené boty, které vás podrží v každém počasí. Věříme, že v této obuvi se budete cítit stejně tak pohodlně jako v našem prádle. 

 

 

Zalíbil se vám nějaký produkt? Jestli ano, máme pro vás malé překvapení. Od pondělí 30.11. ke každé Paon objednávce přibalíme slevové kupóny na každou z jednotlivých značek. 

Webdesign FVstudio

Paon

BLOG