10% slevový kód na první objednávku "VITEJVPAONU". Při nákupu nad 2500,- máte dopravu zdarma.

ZERO WASTE WEEK v Paonu

 ♻️Co je Zero Waste Week?♻️ 

 

Zero Waste Week je každoroční mezinárodní osvětová kampaň, která letos proběhne od pondělí do pátku, 6. – 10. září 2021. Cílem akce je přimět domácnosti, firmy, spotřebitele a další, aby omezili produkci odpadu, znovu používali materiály, co nejvíce recyklovali a přinášeli povědomí o rostoucím environmentálním problému odpadu a znečištění.

 

Může se zdát, že myšlenka produkce nulového odpadu, je nedosažitelná, kampaň je ale v konečném důsledku o ochraně životního prostředí a udržitelnosti - snížení znečištění a produkce odpadu na minimum. Jako jednotlivci můžeme inspirovat ostatní vytvořením významné změny v našich nákupních návycích. 

 

V Paonu už se delší dobu snažíme redukovat odpad i obalové materiály na minimum. Mohly jste si všimnout našeho nového recyklovatelného balení. Používáme pouze recyklovatelný materiál včetně samolepek. Místo papírových děkovných kartiček, přidáváme k objednávkám tvz. rostoucí papír, ze kterého vám vyroste kytička. Určitě jste slyšely i o našem novém materiálu, který jsme použily na plavky - recyklovaný polyester. Jsou to naše další malé krůčky na dlouhé cestě, ale hlavní je vůbec začít.

 

V rámci ZERO WASTE u nás teď najdete i produkty ve slevě až 30 %. Jsou to produkty, které už nebudeme šít a chceme jim najít nové majitelky, kterým spodní prádlo bude dělat radost. Slevy najdete u nás na e-shopu až do 10.9. 

 

11.9. ZERO WASTE WEEK zakončíme akcí Paon & Friends, kde si budete moci nakoupit unikátní kousky, samples a produkty ve výprodeji.  A pak u nás (Paon holek) a našich kamarádek doladit outfit oblečením, kterému bychom chtěly dát druhou šanci, a snížit tak dopad textilní výroby na životní prostředí. A to vše bude probíhat v příjemném prostředí ACID Coffee na Letné. Přidávám odkaz na událost na Facebooku, klikni tady.

 Těšíme se na vás! 
Webdesign FVstudio

Paon

BLOG