SLEVY NA VŠE 30 - 50 %

KONČÍME

Milé zákaznice a zákazníci,

 

máme pro vás důležitou zprávu a to, že jsme se rozhodly činnost Paonu ukončit. 

 

Paon byl pro většinu z nás srdcový projekt, který jsme táhly i přes všechny nepříznivé situace, které nás na naší cestě potkaly. Poslední 2 roky byly pro nás obzvlášť obtížné, ale nevzdávaly jsme se a dělaly všechno pro to, aby „zítra“ bylo lepší než „dnes“. Bohužel nám ale docházejí síly i finance, změnily se naše priority a cítíme, že je potřeba se posunout zase o kus dál. Rozhodly jsme se pro tento nelehký krok a Paon v této sestavě, jaké jsme, ukončit. 

 

Chceme vám všem moc poděkovat. Vám, kteří jste nám věřili, kteří jste nás podporovali svými objednávkami, milými zprávami a osobními návštěvami v našem showroomu. To bylo to, co nás hnalo dál, z čeho jsme čerpaly energii, a co nás inspirovalo k vytváření nových kolekcí.

 

Sklad máme plný našich produktů, a proto vás chceme ještě naposled požádat o pomoc, aby co nejvíce z nich našlo nové majitelky, či majitele. Pokud máte zájem o šití na míru, tak si u nás do května můžete ještě nechat ušít vaši vysněnou braletku. Produkty si budete moci nakupovat online a v našem showroomu do konce června. Také plánujeme eventy, abychom se s vámi, mohly ještě společně potkat. 

 

Máme vás moc rády a děkujeme. Za vše. 

 

Ája & Paon týmWebdesign FVstudio

Paon

BLOG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení