Sleva 15% na první objednávku s kódem "PAONPRADLO"!

VÝMĚNA & VRÁCENÍ & REKLAMACE

Všechny produkty, které byly zakoupené v prosinci můžete vyměnit do 14. ledna 2020 (zasláním poštou nebo návštěvou našeho showroomu, více informací níže). 

CHCI VYMĚNIT ZA JINOU VELIKOST/PRODUKT

  1. Jsou dvě možnosti, jak produkt vyměnit: 

  • přineste ho k do showroomu​ a společně se domluvíme na výměně (Žitná 27, Praha 1 - otevírací doba). Pokud budeme mít vámi požadovaný produkt skladem, tak je výměna možná ihned. 

  • zašlete nám ho zpět poštou na adresu: Paon label s.r.o., Lucemburská 6, Praha 3. K produktu přiložte papír s velikostí/názvem produktu, za který chcete objednávku vyměnit (nebo nám to můžete napsat na email info@paonlabel.com). 

   2. Po obdržení balíčku vám požadovaný produkt zpátky zašleme poštou (poštovné platíme my) nebo vám ho v showroomu přímo během návštěvy vyměníme (pokud budeme mít produkt na skladě).

  • Výměna nenošeného spodního prádla je možná do 14 dní od přijetí objednávky. 

CHCI REKLAMOVAT

  1. Zašlete nám email na  s jednoduchou žádostí o reklamaci (číslo objednávky, jméno produktu, vada na produktu)

  2. Přineste nám produkt do showroomu nebo ho zašlete poštou na adresu: Paon label s.r.o., Lucemburská 6, Praha 3, 130 00

  3. Vadné produkty měníme za nový kus stejného druhu nebo vracíme peníze jako dobropis.

  4. Reklamace bude provedena do 30 dní ode dne uplatnění reklamace. 

CHCI VRÁTIT

  1. Jsou dvě možnosti, jak produkt vrátit. 

Pokud máte jakákoliv další dotaz, který se týká výměny, reklamace nebo vrácení produktů, tak nás neváhejte kontaktovat na info@paonlabel.com

 

Ája & Togi